Partneři

Garmin

Garmin je výrobce kvalitních outdoorových navigací již od roku 1989.

 
 

Shocart

Nejvýznamnější vydavatel cyklistických map označuje v mapách certifikované objekty a další informace o objektech přidává na rubu mapy. Na portálu www.cykloatlas.cz najdete v mapě certifikované objekty při zapnutí vrstvy Cyklisté vítáni.

 
 

cykloasistence.cz

Allianz Assistance stojí za unikátním produktem Cyklo Asistence, která přináší pomoc cyklistům při poruchách kol a karambolech.

 
 

UrbanCyclers

Mobilní aplikace UrbanCyclers nabízí pro cyklisty ty nejpotřebnější funkce: poradí, jak a kudy se na kole městem i mimo něj pohybovat nejlépe a nejbezpečněji, motivuje vás jezdit více, propojí vás s dalšími cyklisty a dokonce za časté ježdění i odměňuje.

 
 

KAM

Vydavatelství KAM po Česku s. r. o. je nezávislou českou společností, která se věnuje poskytování aktuálních zpráv z oblasti volnočasových aktivit, a to především z turistiky a kultury.

 
 

Geodézie On Line

Geodézie On Line, spol. s r.o. – vydavatel nejpodrobnějších turistických a cykloturistických map v ČR. Od roku 2013 uvádí v edici Turistické mapy pro každého 1:25 000 speciálními značkami certifikované objekty Cyklisté vítáni.

 
 

biroto.eu

biroto provozuje portál pro plánování vícedenních cykloturistických výletů v Evropě. Ke každé stezce najdete mapu, výškový profil trasy, GPS záznam ke stažení, certifikované služby Cyklisté vítáni, památky a zajímavost podél stezky.

 
 

Prázdniny na venkově

Vyberte si z nabídky více než 300 statků, dílen a jiných zajímavých míst, kde můžete prožít víkend či delší pobyt.

 
 

NaKole.cz

Portál NaKole.cz je mediálním partnerem certifikace Cyklisté vítáni. Propaguje certifikaci na cyklistických akcích, webových stránkách, tiskovinách …

 
 

Broumovsko

Kraj pískovcových skal a barokních památek. Kraj, který okouzlí milovníky historie, sportu, architektury, kultury i turistiky. Kraj, kde si odpočinete a načerpáte nové síly. Kraj, který nadchne rodiny s dětmi i osamělé poutníky. Kraj, který Vás nadchne.

 
 

České středohoří

Vyrazte na cyklovýlety do Českého středohoří a Podřipska Labskou stezkou! Labská stezka nabízí atraktivity vhodné k trávení volného času nejen pro rodiny s dětmi.

 
 

České Švýcarsko o.p.s.

Objevte České Švýcarsko - Národní park České Švýcarsko spolu se sousedním Saským Švýcarskem představují ideální místo pro odpočinek a načerpání nových sil. Přirozená krása krajiny s romantickými zákoutími, lidovou architekturou a krásnými vyhlídkami vybízí k objevování a poznání.

 
 

Českolipsko

Českolipsko, krajina mnoha tváří a přesto jeden turistický region. Svojí rozlohou zaujímá území turistických oblastí Máchův kraj a Lužické hory s Ještědským hřbetem.

 
 

Český ráj

Na středním toku Jizery leží romantický kraj, ve kterém se spojila rozmanitost přírodních krás s bohatými historickými památkami a lidovou architekturou. Jejich vysoká koncentrace v tomto území byla důvodem, že již v 19. století začali hosté lázní Sedmihorky nazývat tuto část krajiny Českým rájem.

 
 

Dolní Poohří s Cyklostezkou Ohře

Dolní Poohří - Vydejte se "Na vlně zážitků i poznání" po řece Ohři a navštivte historická města Klášterec nad Ohří, Kadaň, Žatec, Louny, které jsou perlami této oblasti, kde se snoubí historie s tradicemi, přírodou a relaxací.

 
 

Koruna Vysočiny

Naším cílem je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky všech věkových kategorií na celém území destinace.

 
 

Euroregion Praděd

Chci vám ukázat to nejhezčí a nejzajímavější, co tady máme. Unikáty přírodní, technické, historické i kulturní, um našich předků i dnešních lidí. Pomohu vám připravit výpravu s adrenalinem i vybrat trasu vhodnou pro kočárek či křeslo na kolečkách, když vás nohy neposlouchají.

 
 

Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu

Jeseníky jsou horským rájem s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady se stovkami dobře značených tras pro cyklisty. Jeseníky vyhlášené také středisky zimních sportů, lázněmi i kulturními a sportovními akcemi.

 
 

Jizerské hory

Vychutnejte si rozmanitost kvetoucí a svěží přírody, vydejte se po stopách sklářů i Albrechta z Valdštejna, získejte nadhled ze stoletých rozhleden pro Jizerky tak typických, osvěžte si své tělo v některé z jizerskohorských přehrad či se nechte unášet „Zubačkou“ až do míst vzdálených.

 
 

Krkonoše - svazek měst a obcí

Uvádíme do života projekty na podporu cestovního ruchu v turistickém regionu Krkonoše a hledáme řešení jejich životaschopnosti a financování.

 
 

Orlické hory a Podorlicko

Přívětivá krajina ohraničená na severu pásem Orlických hor, jež přecházejí přes Bystřické hory do polské Kladské kotliny. V krajině na jihozápadě otevřené českým nížinám širokým údolím spojených řek Tichá a Divoká Orlice, v kraji, který se na východě potkává s Moravou.

 
 

Podkrkonoší

Podkrkonoší – jdete správným směrem. Pokud dáváte přednost poklidnějším oblastem, které Vás přilákají krásnou přírodou a spoustou „zapomenutých“ překvapení, Podkrkonoší je tím pravým cílem pro Vás.

 
 

Posázaví

Vítejte v kraji, kterému dala jméno jedna z nejkrásnějších českých řek – Sázava. V kraji plném přírodních krás, historických zajímavostí i tajuplných legend.

 
 

Střední Morava - Sdružení cestovního ruchu

Turistický region Střední Morava se vyznačuje bohatou historií a celou řadou významných architektonických památek.

 
 

Středočeský kraj - cykloturistika

Středočeský kraj nabízí rozmanitou nabídku cyklistický tras. Patří do nich i mezinárodní trasy EuroVelo Roscoff-Kiev a EuroVelo Nord cap-Valletta. Středočeský kraj z cyklistického pohledu lze jednoduše rozdělit na severovýchodní část, která je rovinatá a na jihozápadní, která je spíše hornatá.

 
 

Výlet na každý den | Středohoří - Podřipsko

Atraktivity cestovního ruchu v oblasti Podřipsko a České středohoří. Historické motoráčky Podřipský a Středohorský + Bixeum - muzeum na kolejích, cyklobus i pro pěší.

 
 

Živý kraj - Karlovarský kraj

Karlovarský kraj je jako stvořený pro vyznavače aktivní dovolené. Kromě naprosto špičkových lázeňských služeb a množství kulturních, historických a přírodních památek nabízí celou řadu zimních, letních i celoročních aktivit včetně těch adrenalinových.

 
 

Turistický informační magazín - TIM

Magazín TIM přináší tipy na výlety pro celou rodinu, představuje nová turistická místa, nabízí zajímavé trasy, ať už pro jízdu na kole, lyžích nebo pěší turistiku, prezentuje fotografie známých i neznámých regionů, památek a řemesel.

 
 

ŽivotNaCestách.cz

Tipy na krásná a zajímavá místa doma i ve světě. Podělte se s ostatními o místa, která stojí za to vidět. Přidat článek na web můžete jednoduše i Vy!

 
 

 • Věděli jste, že...

  Hledáte zajímavou dovolenou? Vinařské stezky Vás přivedou k lidem, kteři jsou prosluli pohostinností, dobrým vínem a otevřeným srdcem.

  Zábava cestou do práce?

  Zúčastněte se i s vašimi kolegy soutěže Do práce na kole!

 • říjen 2019
  poútstčtsone
  30
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  Všechny akce
 • 20.9.2019
  Unikátní sčítač na Podolském náb...

  Mezi zářím 2018 až 2019 projelo a prošlo Podolským nábřežím, na 900...

   
  15.8.2019
  Šternberský trojboj IV.

  Zveme vás na čtvrtý ročník Šternberského Trojboje, který se letos k...

   
  Všechny aktuality

 • Největší česká nadace pro lidi a pro přírodu. Podporuje také rozvoj cyklistické dopravy a cykloturistiky. Certifikaci Cyklisté vítáni rozvíjí od roku 2005.
  Více