Logo Cyklisté vítániCyclists Welcome
 EN 
Show filter
Accommodation
e-bike charging

Farma Hedecko - Agroturistika

Břežany - Hedecko 62
0 ×

Farma Hedecko je rodinná farma, která v současné době nabízí ubytovací služby a řadu příležitostí k příjemnému strávení dovolené na venkově, uprostřed pěkné přírody poblíž řeky Javornice na Rakovnicku.

Farma Hedecko je rodinná farma, která v současné době nabízí ubytovací služby a řadu příležitostí k příjemnému strávení dovolené na venkově, uprostřed pěkné přírody poblíž řeky Javornice na Rakovnicku.

Pobyt je vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Je zde možno jezdit na koni, rybařit na soukromém rybníku přímo v areálu farmy či na rybnících okolních, případně se zabývat turistikou či cykloturistikou, kochat se přírodou a poznávat zajímavosti z blízkého okolí, neboť jižně od Hedecka se nachází krásné a malebné údolí řeky Javornice.

Apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou s nádobím, elektrickým dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, televizí, prošívanými dekami a polštáři, ložním prádlem, ručníky a utěrkou. Na farmě je možné zakoupit nápoje, některé trvanlivé potraviny a mražené výrobky.

Pokud budete mít zájem o stravování, je možné se domluvit v blízkém rekreačním zařízení. Dále je možné si u nás koupit sele, kuřata a klobásy na grilování. Gril je k dispozici. Nově je také otevřena společenská místnost s barem, také je možné podávat snídaně.
Provide one night accommodation
Offer healthy breakfast foods (yoghurt, muesli, fresh fruit)
Offer the possibility to wash and dry clothes and equipment
Provide a bicycle lock-box or other safe room for bicycle storage
Provide basic bicycle repair tools for simple bicycle repair
Provide space with basic equipment for bicycle cleaning
First Aid kit
Information board Cyclists Welcome
Transport of bicyclists and luggage
Offer of one-day bicycle trips in the surroundings
Internet access
Recharging e-bikes

Rating

0 ×
There is no rating yet. Be the first!
Add your own rating

Cyclists Welcome

We are carefully selecting bike friendly places. Whether it is accommodation, gastronomy or tips for trips we always want that you and your bicycle to be well taken care of. That’s why all recommended services in this web site must bear the certificate Cyclists Welcome.

Services: AccommodationGastronomyCampsitesTourist attractions
Tips: For more detail zoom in.
Loading...