Logo Cyklisté vítániCyklisté vítáni
 CZ 

O nás

Pečlivě pro vás vybíráme místa s kvalitními službami pro cyklisty a označujeme je certifikátem Cyklisté vítáni. Ať už jde o ubytování, stravování či tip na výlet, chceme aby o vás i vaše kolo bylo vždy dobře postaráno.
Víme, že nároky cyklistů na služby stále rostou. Zajímá vás, jestli si v restauraci či penzionu své kolo bezpečně zaparkujete, půjčíte si zde pumpičku a základní nářadí. U ubytovatelů oceníte nabídku vyprání a usušení oblečení, umytí kola nebo také možnost dobíjení elektrokola.

Certifikovaná místa

Podle zeleno-bílého loga s usmívajícím se kolem na první pohled poznáte, že zde budete jako cyklisté vítáni a že vám tu poskytnou kvalitní služby.

O certifikaci se stará Partnerství, o.p.s.

Cyklisté vítáni je celonárodní certifikační systém, který z pohledu cyklistů prověřuje nabídku a vybavenost stravovacích a ubytovacích služeb, kempů a turistických cílů. Certifikace obsahuje standardy srovnatelné se systémy jako Bett & Bike v Německu nebo RADfreundliche Betriebe v Rakousku. V České republice má certifikaci na starosti Partnerství, o.p.s. Vybírá vhodné objekty a pravidelně je kontroluje. V databázi se tak nachází více než tisíc certifikovaných zařízení po celé České republice.

Tým Cyklisté vítáni

Dominika Bäuchelová

Dominika Bäuchelová

koordinátorka certifikace, spolupráce a partnerství

 +420 603 714 331
 dominika.bauchelova@nap.cz
Věra Miňovská

Věra Miňovská

hodnotitelka regionu Čechy, korektury a propagace certifikovaných služeb

 +420 775 898 248
 vera.minovska@nap.cz
Radek Patrný

Radek Patrný

spolupráce s regiony, hodnotitel severní Čechy a koordinátor Labské stezky v ČR

 +420 774 676 139
 radek.patrny@nap.cz
Daniel Mourek

Daniel Mourek

koordinátor dálkových cyklotras ČR

 +420 736 747 361
 daniel.mourek@nap.cz

Mezinárodní certifikace Cyklisté vítáni