Logo Cyklisté vítániCyclists Welcome
 EN 

Mezinárodní letní foto soutěž Cyklisté vítáni ve V4

7/13/2021

Mezinárodní letní foto soutěž Cyklisté vítáni ve V4

Vyhrajte cyklovíkend v turistickém zařízení Cyklisté vítáni v Česku, Maďarsku, Polsku či na Slovensku!
Partnerství, o.p.s. spolu s partnery na Slovensku, Maďarsku a Polsku vyhlašují s podporou International Visegrad Fund letní foto soutěž.
Vyhrajte cyklovíkend v turistickém zařízení Cyklisté vítáni v Česku, Maďarsku, Polsku či na Slovensku!
Partnerství, o.p.s. spolu s partnery na Slovensku, Maďarsku a Polsku vyhlašují s podporou International Visegrad Fund letní foto soutěž.

Cyklisté vítáni v zemích V4
Cílem foto soutěže je propagace cykloturistiky, služeb pro cykloturisty a certifikace Cyklisté vítáni resp. obdobných certifikací na Slovensku, Maďarsku a Polsku.
Tématem soutěže jsou tematické fotografie cykloturistů související se službami pro cykloturisty – ubytovací a stravovací, turistické cíle a atrakce apod. Obsah fotografií není pevně stanovený, měl by však veselým či vážným způsobem zobrazovat spojení turistických služeb a cykloturistiky.
Fotografie je nutné poslat v digitální formě buď z fotoaparátu či mobilního telefonu (viz. Pravidla soutěže níže).
Vítěz soutěže obdrží poukaz v hodnotě 5.000 Kč na víkendový pobyt v certifikovaném zařízení Cyklisté vítáni v Česku, Polsku, v Maďarsku či na Slovensku dle vlastního výběru. Dalších deset soutěžících obdrží drobné reklamní předměty.

Pravidla soutěže:
Fotografie, zhotovené fotoaparátem anebo mobilem, by měly zobrazovat služby pro cyklisty v jedné ze zemí Visegrádské skupiny – Česka, Polska, Maďarska anebo Slovenska.
Soutěž potrvá od 19. července (12:00 hod) do 29. srpna (11:59 hod). Fotografie, poslané mimo toto období, nebudou zařazené.
Fotografii pošlete na e-mailovou adresu cv@nadacepartnerstvi.cz spolu se jménem autora, lokalitou a dalšími relevantními údaji jako název turistického zařízení nebo turistického cíle, názvem cyklotrasy apod.
Jedna osoba může poslat vždy jen jednu fotografii. Pokud pošlete více fotografií, do soutěže bude zařazena jen ta, která byla doručena první.
Fotografie musí být autorovým vlastním dílem.
Autor, který poruší některé z pravidel, nebude do soutěže zařazen. Organizátor soutěže též může ze soutěže vyloučit fotografii, která dle jeho názoru nenaplňuje cíle soutěže anebo je jinak nevhodná. Rovněž může být ze soutěže vyloučená i fotografie, u které se vyskytne odůvodněné podezření z nekalých aktivit, jako je kupováni lajků apod.
Organizátor soutěže poskytne pro účely výhry (pobyt v turistickém zařízení) voucher maximálně v hodnotě 5.000 Kč, který může být využitý jen v Česku, Polsku, Maďarsku anebo na Slovensku.
Organizátorem soutěže je Partnerství, o.p.s., Údolní 33, 60200 Brno, Česká republika.
Vítěz a účastníci, kterým budou zaslané reklamní předměty, budou obeznámení prostřednictvím emailu po uzávěrce soutěže a vítězná fotografie bude zveřejněna na této stránce a na facebookovém profilu Cyklisté vítáni.
Autor zasláním fotografie deklaruje, že je vlastníkem autorských práv k fotografii a opravňuje Partnerství. o.p.s. k jejich použití na sociálních sítích, v publikacích a pro jiné použití ne za účelem zisku pro Partnerství, o.p.s.

Foto soutěž Cyklisté vítáni v zemích V4 je součástí projektu “Cyclists Welcome in V4”, financovaném International Visegrad Fund.

Projekt je spolufinancovaný vládami České republiky, Polska, Maďarska a Slovenska prostřednictvím Visegradských grantů v rámci International Visegrad Fund. Posláním fondu je rozvíjení idejí pro udržitelnou spolupráci ve střední Evropě.