Logo Cyklisté vítániCyklisté vítáni
 CZ 
Zobrazit filtr

Blog

18. 10. 2021

Mezinárodní letní fotosoutěž Cyklisté vítáni v zemích V4 je u konce

Cyklisté vítáni v zemích V4 Partnerství, o.p.s. spolu s partnery na Slovensku, Maďarsku a Polsku realizovali s podporou International Visegrad Fund letní fotosoutěž. Již známe vítěze a moc gratulujeme!!!  

24. 9. 2021

TERMÍNY VELETRHŮ 2022

Letos se žádné cestovní a sportovní veletrhy, bohužel, nekonaly. Zrušeny byly i všechny náhradní podzimní termíny veletrhů. Pevně doufáme, že v příštím roce se veletrhy již uskuteční.

28. 7. 2021

V Brně proběhl národní workshop o certifikaci „Cyklisté vítáni“ a ekologických certifikacích v cestovním ruchu

Ve středu 21. července 2021 se v sídle Nadace Partnerství uskutečnil národní workshop o cykloturistice, službách „Cyklisté vítáni“ a ekologických certifikacích v cestovním ruchu. Na 55 registrovaných účastníků se akce pořádané Partnerství, o.p.s. zúčastnilo fyzicky na místě či online.

16. 7. 2021

Národní workshop o certifikaci „Cyklisté vítáni“ a ekologických certifikacích v cestovním ruchu představí nejnovější trendy a technologie v cykloturistice

Ve středu 21. července 2021 v sídle Nadace Partnerství proběhne národní workshop o certifikaci „Cyklisté vítáni“ a ekologických certifikacích v cestovním ruchu.

13. 7. 2021

Mezinárodní letní foto soutěž Cyklisté vítáni ve V4

Vyhrajte cyklovíkend v turistickém zařízení Cyklisté vítáni v Česku, Maďarsku, Polsku či na Slovensku! Partnerství, o.p.s. spolu s partnery na Slovensku, Maďarsku a Polsku vyhlašují s podporou International Visegrad Fund letní foto soutěž.

7. 6. 2021

Mapa dálkových tras Greenways a EuroVelo a certifikovaných služeb Cyklisté vítáni v ČR

V těchto dnech začala distribuce naší Mapy dálkových tras Greenways a EuroVelo a certifikovaných služeb Cyklisté vítáni v ČR.

19. 5. 2021

Jak vybrat kolo a Jak pečovat o Vaše kolo? Inspirujte se na blogu Decathlonu...

Decathlon je francouzská firma, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem sportovního vybavení.

27. 4. 2021

Tip na Plzeňsku: Na kole po barokních perlách

Barokní cyklotrasy na severním Plzeňsku odkrývají tajemnou dobu baroka

15. 4. 2021

Novela zákona zvýší bezpečnost cyklistů na silnicích

Poslanci schválili novelu zákona o provozu na pozemních komunikacích. Ta automobilistům mimo jiné nařizuje zachovat při předjíždění cyklistů boční odstup minimálně 1,5 metru.

9. 3. 2021

ZIMNÍ FOTOSOUTĚŽ na Facebooku Cyklisté vítáni

Až do 14.3. se můžete zapojit do naší facebookové fotosoutěže! Téma soutěže: zimní aktivity. Co děláte, když nejezdíte na kole? Jakým způsobem trávíte svůj volný čas? :)

15. 2. 2021

Síť Cyklisté vítáni se stala součástí nového portálu dálkových cyklotras STEZKY.cz

Všechna certifikovaná zařízení Cyklisté vítáni najdete nově na portálu top dálkových cyklotras www.stezky.cz.

12. 2. 2021

TERMÍNY VELETRHŮ 2021

TERMÍNY VELETRHŮ. Pevně doufáme, že na některém z uvedených veletrhů se letos společně potkáme. Situaci sledujeme a budeme vás informovat o možných změnách.

  < 1 2 3 4 5 6 7 8  >