Aktuality Cyklisté vítáni

SALON REPUBLIKY - Královéhradecký magazín pro volný čas...


Informační speciál je distribuován zdarma na akcích, v informačních centrech, v hotelech, na turisticky atraktivních místech v rámci spolupráce města Hradec Králové a TVÚ Hradecka, Královéhradeckého kraje, sdružení měst Česká inspirace, Královská věnná města, v rámci prezentačních akcí města a na veletrzích.

Tištěnou podobu pro účely propagace je možné objednat přes jednoduchý formulář  https://www.hkinfo.cz/cs/objednavka-tiskovin.html a vyzvednout v Infocentru na Eliščině nábřeží: https://www.hkinfo.cz/

Hradec Králové se po právu nazývá město cyklistů. Rovinatý terén Hradecka je ideálním místem pro cyklistiku v různých jejích podobách a pro všechny věkové generace. Více na webu: www.cyklohradec.cz

Labská stezka v Hradci Králové a okolí - čeká na vás mj. nově zbudovaný
úsek Hradec Králové - Vysoká n. Labem.

Dobrodružnější povahy a milovníci dálav jistě ocení, že Labská stezka je především TOP evropskou dálkovou cyklotrasou. Vede od pramene Labe v Krkonoších až k Severnímu moři u německého Cuxhavenu v délce 1.300 km.

Povrch Labské stezky je většinou snadno sjízdný a asfaltový, v posledních letech se i v její české části výrazně zvýšil podíl dokončených úseků v bezpečném režimu cyklostezky. S rovinatým profilem, bohatou nabídkou atrakcí a zázemím kvalitních služeb s certifikací Cyklisté vítáni je stezka velmi vhodná pro uživatele všech kategorií včetně seniorů a rodin s dětmi.

Vše o Labské stezce zde: www.labska-stezka.cz
 


 

Fotogalerie
 • Věděli jste, že...

  Hledáte zajímavou dovolenou? Vinařské stezky Vás přivedou k lidem, kteři jsou prosluli pohostinností, dobrým vínem a otevřeným srdcem.

  Zábava cestou do práce?

  Zúčastněte se i s vašimi kolegy soutěže Do práce na kole!

 • srpen 2020
  poútstčtsone
  27
  28
  29
  30
  31
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  Všechny akce
 • 11. 5. 2020
  Česká firma MyStay může hrát výz...

  Česká společnost MyStay zvítězila ve Výzvě pro obnovu turismu (Heal...

   
  17. 4. 2020
  Stát chce podpořit domácí turism...

  Více než kdy jindy je v současné době nutné podporovat cestovní ruc...

   
  Všechny aktuality

 • Největší česká nadace pro lidi a pro přírodu. Podporuje také rozvoj cyklistické dopravy a cykloturistiky. Certifikaci Cyklisté vítáni rozvíjí od roku 2005.
  Více