Aktuality Cyklisté vítáni

Jubileum oslaví FOR BIKES s osobnostmi a rozdá cenné výhry


Tři dny od 29. do 31. března 2019 budou v pražských Letňanech vyhrazeny nadšencům všech typů kol a cyklistiky. Právě tam se uskuteční jubilejní 10. ročník největšího cyklistického veletrhu v České republice. V prostorách výstaviště PVA EXPO PRAHA se v rámci kulatého výročí FOR BIKES chystá celá řada novinek.

„Desáté výročí FOR BIKES si zaslouží řádnou oslavu. Proto pracujeme na tom, aby si to maximálně užili jak vystavovatelé, tak i návštěvníci. Připravujeme originální doprovodný program, při kterém si budou moci lidé odpočinout, načerpat inspiraci a dozví se zajímavé novinky,” říká Lubor Tesař, manažer veletrhu. Oslavovat do Letňan přijde také celá řada známých osobností ze světa kol, jedním z nich je například několikanásobný paralympijský vítěz Jiří Ježek, který se opět stal ambasadorem akce a návštěvníkům se představí i v roli spolukomentátora veletrhu s Kateřinou Nekolnou.

Profesionální i amatérští cyklisté se opět mohou těšit na pět hal plných kol a všeho, co k cyklistice neodmyslitelně patří. K vidění budou novinky významných světových i domácích značek, a to jak ve sportovních řadách, tak i v odvětví rekreační cyklistiky.

Návštěvníci budou vyhrávat
V rámci 10. výročí chystají organizátoři atraktivní lákadlo pro návštěvníky v podobě losování výher. Připraveny jsou mimo jiné jiné dvě hlavní ceny, tedy kola, které si dva šťastlivci odnesou z PVA EXPO PRAHA domů.

Neodmyslitelnou součástí veletrhu FOR BIKES jsou i závody na silničních a horských kolech, soupeřit budou i borci na MTB a trialových kolech uvnitř hal. Návštěvníci se mohou těšit i na druhý ročník exhibičního klání na “skládačkách” Brompton. Připraveny budou pochopitelně i testovací dráhy – pro děti, horská kola i elektrokola. Pro elektrokola bude k dispozici i dráha venkovní před vstupem, kde bude možno si vyzkoušet i koloběžky.

Více informací o veletrhu najdete na: www.forbikes.cz.

 

Fotogalerie
 • Věděli jste, že...

  Hledáte zajímavou dovolenou? Vinařské stezky Vás přivedou k lidem, kteři jsou prosluli pohostinností, dobrým vínem a otevřeným srdcem.

  Zábava cestou do práce?

  Zúčastněte se i s vašimi kolegy soutěže Do práce na kole!

 • říjen 2021
  poútstčtsone
  27
  28
  29
  30
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  Všechny akce
 • 18. 10. 2021
  Mezinárodní letní fotosoutěž Cyk...

  Cyklisté vítáni v zemích V4
  Partnerství, o.p.s. spolu s part...

   
  24. 9. 2021
  Odborníci na cykloturistiku z ce...

  V termínu 21. - 22. 9. se v Hradci Králové uskutečnilo Národní setk...

   
  Všechny aktuality

 • Největší česká nadace pro lidi a pro přírodu. Podporuje také rozvoj cyklistické dopravy a cykloturistiky. Certifikaci Cyklisté vítáni rozvíjí od roku 2005.
  Více