Aktuality Cyklisté vítáni

Do práce na kole 2017

V pondělí 1.5. startuje kampaň Do práce na kole. 
 
Brno (28. dubna 2017) - Již dva tisíce účastníků se k dnešnímu dni přihlásilo v Brně do dalšího ročníku kampaně Do práce na kole, kterou zde tradičně organizuje Nadace Partnerství. Brno je jedním z třiatřiceti měst, kde se kampaň pořádá a každoročně patří mezi města s nejvyšší účastí. „Letošní počet účastníků bude historicky nejvyšší v celé pětileté historii kampaně v Brně,“ vysvětluje vedoucí brněnské kampaně Anna Petříková s tím, že registrace končí 30. dubna. 

Cílem kampaně je ulevit obcím přetíženým automobilovou dopravou a přivést co nejvíce lidí k šetrnějším způsobům přepravy. K zapojení stačí utvořit s kolegy dvou až pětičlenný tým, přihlásit se do konce dubna na www.dopracenakole.cz a jezdit během května co nejčastěji do práce na kole. Od loňska se mohou soutěže zúčastnit také běžci, chodci, vozíčkáři a jezdit se bude i na koloběžkách, bruslích a longboardech.

Všichni účastníci soutěže dostanou trika z biobavlny s originálním potiskem, budou moci využívat různé slevy a výhody u partnerů soutěže a vítězové pak získají cyklistické potřeby, vína, vstupenky nebo další zajímavé ceny. Hlavní cenou je letos městské designové kolo od firmy Cyklospeciality.cz.

Seznam letos zapojených měst:
Brandýs nad Labem – Břeclav – Brno – České Budějovice – Hradec Králové – Hranice – Jihlava – Jindřichův Hradec – Karviná – Kladno – Krnov – Liberec a Jablonec n. N. – Most a Litvínov – Nové Město nad Metují – Nový Jičín – Olomouc – Ostrava – Otrokovice – Pardubice – Plzeň – Praha – Přerov – Příbram – Říčany u Prahy – Rychnov n. Kněžnou – Třebíč – Uherské Hradiště – Ústí nad Labem – Žďár nad Sázavou – Zlín – Znojmo  

Více na www.dopracenakole.cz 

Fotogalerie
 • Věděli jste, že...

  Hledáte zajímavou dovolenou? Vinařské stezky Vás přivedou k lidem, kteři jsou prosluli pohostinností, dobrým vínem a otevřeným srdcem.

  Zábava cestou do práce?

  Zúčastněte se i s vašimi kolegy soutěže Do práce na kole!

 • červenec 2020
  poútstčtsone
  29
  30
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  Všechny akce
 • 11. 5. 2020
  Česká firma MyStay může hrát výz...

  Česká společnost MyStay zvítězila ve Výzvě pro obnovu turismu (Heal...

   
  17. 4. 2020
  Stát chce podpořit domácí turism...

  Více než kdy jindy je v současné době nutné podporovat cestovní ruc...

   
  Všechny aktuality

 • Největší česká nadace pro lidi a pro přírodu. Podporuje také rozvoj cyklistické dopravy a cykloturistiky. Certifikaci Cyklisté vítáni rozvíjí od roku 2005.
  Více