Aktuality Cyklisté vítáni

Česká firma MyStay může hrát významnou roli při obnově turismu ve světě


Česká firma MyStay, se svou bezkontaktní recepcí, zvítězila ve Výzvě pro obnovu turismu (Healing Solutions), kterou vyhlásila Světová organizace cestovního ruchu (UNWTO) s podporou Světové zdravotnické organizace (WHO). Cílem výzvy, do které se přihlásila více než tisícovka firem a projektů ze 110 zemí světa, bylo najít nejlepší inovativní a okamžitě použitelné řešení, jež pomůže vyřešit celosvětově negativní dopad Covid-19 na cestovní ruch.

Řešení, které MyStay hotelům a provozovatelům ubytovacích služeb nabízí, je pro současnou dobu jako dělané – jedná se totiž o automatizovanou komunikaci s hosty a digitalizaci hotelových procesů od rezervace přes on-line check-inu a check-out až po koupi doplňkových služeb. Zákazník tak téměř nemusí přijít do kontaktu s hotelovým personálem – vše je automatizované a veškeré požadavky lze řešit pouze prostřednictvím mobilního telefonu, tabletu nebo počítače. A to bez nutnosti cokoli stahovat. Značnou výhodou tohoto systému je, že hotely nemusejí měnit svůj páteřní hotelový systém (PMS). Naopak, MyStay se na stávající PMS může napojit.

„V důsledku celosvětové pandemie hoteliéři denně počítají obrovské ztráty. Omezují personál a dělají zásadní dodavatelské škrty. MyStay jim v této době ale dokáže podat pomocnou ruku. Bezkontaktní MyStay Anticovid Sady, tedy komplexní softwarové řešení na pomoc těžce zasaženému hotelnictví, jsme se ubytovacím zařízením po celém světě rozhodli poskytnout zcela zdarma. A to včetně pomoci s nasazením systému. Chceme udělat vše pro rychlý a bezpečný návrat hostů a restart celého hotelového byznysu,“ řekla Pavlína Zychová, zakladatelka a ředitelka společnosti MyStay.  

Důležité je, aby se lidé přestali bát cestovat. Omezení zbytečného přímého kontaktu s personálem a ostatními hosty a tím pádem i omezení šíření nemoci Covid-19, automatizace veškerých činností – to vše by mohlo pomoci cestovní ruch znovu rozhýbat.

Bezkontaktní MyStay Anticovid Sada je dle zakladatelů vhodná pro jakýkoliv druh ubytovacího zařízení, velikosti či lokality - hotely, hostely, penziony, apartmány, kempy.

Více informací naleznete zde.

Fotogalerie
 • my-stay.png

  0 1

 • Věděli jste, že...

  Hledáte zajímavou dovolenou? Vinařské stezky Vás přivedou k lidem, kteři jsou prosluli pohostinností, dobrým vínem a otevřeným srdcem.

  Zábava cestou do práce?

  Zúčastněte se i s vašimi kolegy soutěže Do práce na kole!

 • červenec 2021
  poútstčtsone
  28
  29
  30
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  Všechny akce
 • 28. 7. 2021
  V Brně proběhl národní workshop ...

  Ve středu 21. července 2021 se v sídle Nadace Partnerství uskutečni...

   
  16. 7. 2021
  Národní workshop o certifikaci „...

  Ve středu 21. července 2021 v síd...

   
  Všechny aktuality
 • Brno_Banner_2021.jpg