Partneři

Nadace České spořitelny

Lhostejnost k okolí, v němž žijeme, není Nadaci České spořitelny vlastní. Proto se podporou vybraných neziskových organizací aktivně zasazuje o kvalitnější životní prostředí a zodpovědnější přístup veřejnosti k přírodě.

 
 

NaKole.cz

Portál NaKole.cz je hlavním mediálním partnerem certifikace Cyklisté vítáni. Propaguje certifikaci na cyklistických akcích, webových stránkách, tiskovinách …

 
 

Seznam.cz

Seznam.cz je našim silným partnerem - zobrazuje informace o certifikovaných objektech na svých mapách (mapy.cz) i firmách (firmy.cz) na detailu firmy.

 
 

Mapy.cz, s.r.o.

Společnost Mapy.cz, s.r.o. poskytuje pro portály Cyklisté vítáni a Greenways detailní turistické mapy České republiky.

 
 

SmartMaps

Digitální mapy a navigace SmartMaps používájí informace o certifikovaných zařízeních Cyklisté vítáni. Cykloturisté najdou rychle pozici a kontakt na certifikované služby. SmartMaps poskytují detailní turistické mapy.

 
 

Turistika.cz

Turistika.cz prezentuje místa s certifikací Cyklisté vítáni. Turisté a cestovatelé na tomto portálu píší o cestování, vkládají tipy na výlety, cestopisy, fotky, hrady a zámky, trasy. Dále zde najdete mapy, ubytování, cyklo trasy a výlety s dětmi.

 
 

Časopis Cykloturistika

Na stránkách www.cykloturistika.cz naleznete aktualizovaný seznam objektů Cyklisté vítáni. Časopis Cykloturistika informuje u článků s výlety po ČR i o objektech Cyklisté vítáni v okolí.

 
 

Shocart

Nejvýznamnější vydavatel cyklistických map označuje v mapách certifikované objekty a další informace o objektech přidává na rubu mapy. Na portálu www.cykloatlas.cz najdete v mapě certifikované objekty při zapnutí vrstvy Cyklisté vítáni.

 
 

Informační a rezervační systém CZeCOT

Na turistických portálech (Ceskopedie.cz, Jizni-Morava.info, atd.) označuje certifikované objekty.

 
 

Geodézie On Line

Geodézie On Line, spol. s r.o. – vydavatel nejpodrobnějších turistických a cykloturistických map v ČR. Od roku 2013 uvádí v edici Turistické mapy pro každého 1:25 000 speciálními značkami certifikované objekty Cyklisté vítáni.

 
 

biroto.eu

biroto provozuje portál pro plánování vícedenních cykloturistických výletů v Evropě. Ke každé stezce najdete mapu, výškový profil trasy, GPS záznam ke stažení, certifikované služby Cyklisté vítáni, památky a zajímavost podél stezky.

 
 

OREA HOTELS

OREA HOTELS představuje téměř 5000 připravených, komfortních hotelových lůžek, 3700 pohodlných míst u prostřených stolů s překvapivě kvalitní současnou gastronomií, desítky prestižních mezinárodních ocenění, tisíce krásných zážitků našich vážených hostů a více než tisícovku profesionálů.

 
 

Prázdniny na venkově

Vyberte si z nabídky více než 300 statků, dílen a jiných zajímavých míst, kde můžete prožít víkend či delší pobyt.

 
 

Broumovsko

Kraj pískovcových skal a barokních památek. Kraj, který okouzlí milovníky historie, sportu, architektury, kultury i turistiky. Kraj, kde si odpočinete a načerpáte nové síly. Kraj, který nadchne rodiny s dětmi i osamělé poutníky. Kraj, který Vás nadchne.

 
 

České středohoří

Vyrazte na cyklovýlety do Českého středohoří a Podřipska Labskou stezkou! Labská stezka nabízí atraktivity vhodné k trávení volného času nejen pro rodiny s dětmi.

 
 

České Švýcarsko o.p.s.

Objevte České Švýcarsko - Národní park České Švýcarsko spolu se sousedním Saským Švýcarskem představují ideální místo pro odpočinek a načerpání nových sil. Přirozená krása krajiny s romantickými zákoutími, lidovou architekturou a krásnými vyhlídkami vybízí k objevování a poznání.

 
 

Českolipsko

Českolipsko, krajina mnoha tváří a přesto jeden turistický region. Svojí rozlohou zaujímá území turistických oblastí Máchův kraj a Lužické hory s Ještědským hřbetem.

 
 

Český ráj

Na středním toku Jizery leží romantický kraj, ve kterém se spojila rozmanitost přírodních krás s bohatými historickými památkami a lidovou architekturou. Jejich vysoká koncentrace v tomto území byla důvodem, že již v 19. století začali hosté lázní Sedmihorky nazývat tuto část krajiny Českým rájem.

 
 

Euroregion Praděd

Chci vám ukázat to nejhezčí a nejzajímavější, co tady máme. Unikáty přírodní, technické, historické i kulturní, um našich předků i dnešních lidí. Pomohu vám připravit výpravu s adrenalinem i vybrat trasu vhodnou pro kočárek či křeslo na kolečkách, když vás nohy neposlouchají.

 
 

Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu

Jeseníky jsou horským rájem s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady se stovkami dobře značených tras pro cyklisty. Jeseníky vyhlášené také středisky zimních sportů, lázněmi i kulturními a sportovními akcemi.

 
 

Jizerské hory

Vychutnejte si rozmanitost kvetoucí a svěží přírody, vydejte se po stopách sklářů i Albrechta z Valdštejna, získejte nadhled ze stoletých rozhleden pro Jizerky tak typických, osvěžte si své tělo v některé z jizerskohorských přehrad či se nechte unášet „Zubačkou“ až do míst vzdálených.

 
 

Orlické hory a Podorlicko

Přívětivá krajina ohraničená na severu pásem Orlických hor, jež přecházejí přes Bystřické hory do polské Kladské kotliny. V krajině na jihozápadě otevřené českým nížinám širokým údolím spojených řek Tichá a Divoká Orlice, v kraji, který se na východě potkává s Moravou.

 
 

Písecko

Písecko je branou do jižních Čech. Nabízí moře lesů, kaňony nejznámějších českých řek, malebnou mozaiku rybničních soustav a lidové architektury selského baroka a v neposlední řadě třeba také síť dobře značených a bezpečných cyklotras.

 
 

Podkrkonoší

Podkrkonoší – jdete správným směrem. Pokud dáváte přednost poklidnějším oblastem, které Vás přilákají krásnou přírodou a spoustou „zapomenutých“ překvapení, Podkrkonoší je tím pravým cílem pro Vás.

 
 

Posázaví

Vítejte v kraji, kterému dala jméno jedna z nejkrásnějších českých řek – Sázava. V kraji plném přírodních krás, historických zajímavostí i tajuplných legend.

 
 

Střední Morava - Sdružení cestovního ruchu

Turistický region Střední Morava se vyznačuje bohatou historií a celou řadou významných architektonických památek.

 
 

Středočeský kraj - cykloturistika

Středočeský kraj nabízí rozmanitou nabídku cyklistický tras. Patří do nich i mezinárodní trasy EuroVelo Roscoff-Kiev a EuroVelo Nord cap-Valletta. Středočeský kraj z cyklistického pohledu lze jednoduše rozdělit na severovýchodní část, která je rovinatá a na jihozápadní, která je spíše hornatá.

 
 

Výlet na každý den | Středohoří - Podřipsko

Atraktivity cestovního ruchu v oblasti Podřipsko a České středohoří. Historické motoráčky Podřipský a Středohorský + Bixeum - muzeum na kolejích, cyklobus i pro pěší.

 
 

Živý kraj - Karlovarský kraj

Karlovarský kraj je jako stvořený pro vyznavače aktivní dovolené. Kromě naprosto špičkových lázeňských služeb a množství kulturních, historických a přírodních památek nabízí celou řadu zimních, letních i celoročních aktivit včetně těch adrenalinových.

 
 

Turistický informační magazín - TIM

Magazín TIM přináší tipy na výlety pro celou rodinu, představuje nová turistická místa, nabízí zajímavé trasy, ať už pro jízdu na kole, lyžích nebo pěší turistiku, prezentuje fotografie známých i neznámých regionů, památek a řemesel.

 
 

ŽivotNaCestách.cz

Tipy na krásná a zajímavá místa doma i ve světě. Podělte se s ostatními o místa, která stojí za to vidět. Přidat článek na web můžete jednoduše i Vy!

 
 

 • Věděli jste, že...

  Hledáte zajímavou dovolenou? Vinařské stezky Vás přivedou k lidem, kteři jsou prosluli pohostinností, dobrým vínem a otevřeným srdcem.

  Zábava cestou do práce?

  Zúčastněte se i s vašimi kolegy soutěže Do práce na kole!

  Aktivní singles


  Staňte se součástí unikátního projektu pro aktivní lidi!

 • duben 2014
  poútstčtsone
  31
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  Všechny akce
 • 16.4.2014
  Coffee Racer už vyjel!

  Coffee Racer káva vznikla mezi partou cyklistů, jenž milují dobré e...

   
  7.4.2014
  Vyšla nová Kapka Přírody

  Nové vydání KAPesního KAtalogu volného času je určené pro ty, kdo m...

   
  Všechny aktuality


 • Největší česká nadace pro lidi a pro přírodu. Podporuje také rozvoj cyklistické dopravy a cykloturistiky. Certifikaci Cyklisté vítáni rozvíjí od roku 2005.
  Více